Людям, яким потрапить до рук ця брошура мабуть не треба додатково пояснювати хто такий Андрій Білецький, якого тісні кола побратимів по боротьбі знають за організаційним псевдо «Білий» і який протягом останніх кількох років став відомий у більш широких колах під претензійним, але цілком заслуженим титулом «Вождь».

Зусиллями цієї людини на російськомовному Сході України постала бойова організація української молоді, яка за кілька років перетворилася у потужну Всеукраїнську мережу.

Саме Білий Вождь долучив до відносно вузького прошарку ідейних націоналістів широкі кола активної української молоді, навчивши цю молодь йти на боротьбу не за гроші, а за своє власне майбутнє.

Саме Андрій Білецький започаткував реальну, а не імітаційно-опозиційну боротьбу з сьогоднішнім антинаціональним і асоціальним режимом. Це він є єдиним на сьогодні лідером, що реально керує боротьбою з-за грат. Це його побратимів вже кілька років саджають у тюрми. Це його побратими штурмують міліційні райвідділи.

Завдяки Білому Вождю український націоналісти ХХІ століття перетворилися з маргінальної купки ретроспективних старців, які не здатні навіть на просвітянську діяльність, у чисельні колони молодих бійців, які надають майбутній соціал-національній революції перспектив переходу зі світу ідей у світ дій.

Але будь-якій правильній дії повинна передувати правильна ідея, а будь-яка правильна ідея втілюється у правильному слові, вимовленому свого часу правильною людиною. Перед вами те саме правильне слово, вимовлене правильною людиною. Правильні у всіх можливих розуміннях і відтінках розуміння. Тож, читайте, аналізуйте і що найголовніше – дійте.

Видавництво «Спадщина»

Зміст

Про Вождя

Андрій Білецький: коротка біографія              3

Вождь              6

Як пізнати Вождя? 10

Головний командир «Патріоту України»

(статті А.Білецького 2005-2007 років)

Патріотизм проти Націоналізму? 13

Мігранти 15

Що є Україна?              17

Нова Доба                          20

Штраф за нелюбов! 22

Головний Провідник СNА

(статті А.Білецького 2008-2011 років)

Чому Соціальний Націоналізм? 24

Світова криза і етнічний хаос              27

Мова і Раса: первинність питання 28

Демократія: очевидні вади 31

Лідер ув’язнених патріотів

(статті А.Білецького 2012-2013 років)

Дух – основа нашої Боротьби        33

Перемога або Смерть       33

ПРО ВОЖДЯ

АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ: КОРОТКА

Добавить отзыв
ВСЕ ОТЗЫВЫ О КНИГЕ В ИЗБРАННОЕ

0

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.

Отметить Добавить цитату
×